Son kullanıcının ihtiyaç ve güvenliğine yönelik hizmet ve ürünler sunan DURUTEKS, nitelikli, girişimci, ve sosyal sorumluluk sahibi bir ruhla 1991  yılında Ankara’da kurulmuştur. 1991’den bugüne; sağlık, medikal tekstil, arama-kurtarma, yangın/itfaiye ve güvenlik alanlarında vermiş olduğu hizmetlerine ilave olarak, ülkemizde ve dünyada var olan tehdit algısındaki gelişmeler istikametinde yerli üretime başlamış, daha geniş ürün portföyüyle sistem çözüm önerilerini sunarak sektörde yerini almıştır.

Kurulduğu tarihten bu yana, uluslararası lider firmaların distribütörlüğünü alarak, bölge ve sınır güvenliği açısından ihtiyaç duyulan en güncel ve nitelikli ürünleri, hem ülkemizdeki hem de Türk Cumhuriyetleri’ndeki kullanıcılara sağlamıştır.

Misyonumuz
Sektördeki konumuna yakışır şekilde, projeler hazırlamak, kişisel ve kurumsal ihtiyaçları zamanında karşılamak bunları yaparken ürün ve uygulamalarda insan ve çevre koruma duyarlılığını en üst üst seviyede tutmaktır.
Vizyonumuz
Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübe ile uzmanlaştığı alanda lider firma olmak, nitelikli ürünlerin üretimine yerli katkıda bulunmak ve uluslararası ve yetkin marka düzeyini üst düzeyde tutmaktır.
Kalite Politikamız
Sektörün en iyi firmaları ile işbirliği içinde, ilgili uluslar arası ve ulusal standartların, teknik şartnamelerin ve mevzuatların gerekliliklerini yerine getirmek, saygın ve güvenilir hizmet sunarak beklentilere eksiksiz cevap vermektir.
Navigation
Viewed

Recently Viewed

Close

Categories